KPWZ - Felieton - Versus
SS-NG #32 Czerwiec 2005
86


gnz
    Bracia i Siostry!
Aparat agenturalny wrogiej nam siły wzmaga się. Ich nieprzejednaność staje się powodem, dla którego zebraliśmy się na tym plenum, aby wypunktować owego imperialistę, scalając jednocześnie nasze społeczeństwo Polski Patriotycznej poddawane procesom, które mają destabilizować sytuację w kraju! Nie możemy na to biernie patrzeć, oni wykorzystują wszystkie dostępne środki i mechanizmy polityczno- społeczne, by osłabić naszą pozycję! Towarzysze, brońmy się!


  Imperialistyczny klimatyzator.

Jakże prozaiczne cechy uwypuklają nasi oponenci i zagrożyciele życia publicznego! Upajają się kształtem nowego zabójczego dziecka brutalnego kapitalizmu, tą bezwstydną Playstation 3. Czyż nasz, zbudowany od podstaw robotniczymi doświadczonymi dłońmi Xbox 360 nie przewyższa nawet w tym aspekcie konkurenta? Ów PS3 wygląda jak naburmuszone dziecko imperializmu, jak wyprana ze społecznego poparcia zabawka. Tri-szesc-0 to powiew świeżości w nasz skostniały system. Tak, tak, Towarzysz Gomułka w pamiętnym przemówieniu z 19. czerwca dokładnie nakreślił plan rozwoju kraju złączonego sojuszem i wieczną przyjaźnią ze Związkiem Radzieckim, którego hojność i wyrozumiałość nie znają granic. Koniec z zatruwaniem społecznej świadomości sloganami o kulcie jednostek, teraz zaczyna w nas kiełkować era najprawdziwszych, socjalistycznych fanboy`ów. Nie uznamy zabawek wstrętnego Zachodu! Ich kontroler z naszym nie może się w ogóle równać. Zasłużeni Członkowie Partii ponad trzydzieści miesięcy ulepszali pada od Xboxa i ten pstry gadżet naszych przeciwników nie pokrzyżuje Planu Czteroletniego opanowania rynku.

Największe nadzieje pokładamy w krajach Układu Warszawskiego, nigdy ich nie zlekceważymy, to nasz szlachetny obowiązek i przywilej móc tam dostarczać sprzęt i oprogramowanie. Dbamy o narody bloku socjalistycznego również poprzez ustalania niskich cen na gry i doskonałą dostępność podzespołów do naszych konsol. Tak, te korzyści są już dziś widoczne. Nasze zakłady zbrojeniowo- sprzętowe będą gotowe już w listopadzie, podczas gdy PS3 opóźni się aż do wiosny, kiedy to zawładniemy już światem. Ta początkowa przewaga nie zostanie zmarnowana, obiecuję Wam! Będziemy dysponować na starcie ponad piętnastoma grami. Sprawdzonych i lubianych sequeli. Nie uciekniemy się do tanich zabiegów tworzenia nowych tytułów i technologii.

Nasz aparat partyjny działa sprawnie i wiemy o każdym posunięciu imperialistów z Sony. Czcze przechwałki o mocy ich konsoli uważam za wierutne kłamstwa. My mamy trzyrdzeniową jednostkę centralną, a nie wydumanego Cella! Poza tym xboxowe 512 MB pamięci operacyjnej jest zaprojektowane i skonstruowane o niebo lepiej aniżeli kapitalistyczne 2 x 256 MB! Dla każdego zasłużonego Działacza dodajemy do konsoli obudowę w kolorze czerwonym z podobizną Towarzysza Gierka. Czyż to niewystarczający powód, aby przysporzyć naszemu produktowi zwolenników? Życzliwi ludzie donieśli nam, że przy produkcji zapowiedzi filmowych na konferencji prezentującej Playstation 3 zastosowano niedozwolone metody. Takie praktyki należy tępić, gdyż są bezcelowymi i gorszącymi propagandowymi sloganami. KILLZONE 2 to chory kapitalistyczny wymysł i mrzonka, bez szans na spełnienie. Ujmą byłoby porównywanie tego niewypału do HALO 3, którego nikt jeszcze nie widział. Jeżeli ktoś nam się przeciwstawi to go kupimy! I tylko Xbox 360 będzie na świecie. Tylko ta konsola zawładnie umysłami przez usługi sieciowe, które to imperialistyczne brzdące nam wykradły. Mimo to wprowadzamy innowacyjne technologie i ponownie to my będziemy wiedli prymat w kosmosie! Live! Silver i Gold mają te same możliwości co u konkurencji, ale nasze są lepsze, bo rodzime! Nie wiadomo jak to wyjdzie w praktyce, ale będzie dobrze!


  Wspaniały, socjalistyczny „wdech“.

Tak, Towarzysze, nasz kontratak konsolowy będzie miażdżący. Wieloletni przyjaciele z rynku pecetów cały czas pomagają nam w nierównej walce i dlatego postanowiliśmy częściowo zunifikować systemy Xboxa 360 i PC. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by wprowadzić do konsol zbliżony system operacyjny. Świat stoi przed nami otworem. Mówimy zdecydowane „Nie!” rewolucyjnej konsoli innego przeciwnika. Sam jednak przekreślił on swoje szanse na sukces i nie czujemy potrzeby otwartej rywalizacji z Nintendo. Poczekamy trochę aż ich akcje spadną i wykupimy tę firmę ku chwale Partii! Nie damy zdławić Xboxa 360 i jego świetlanej, socjalistycznej przyszłości! Ku sklepom!
KPWZ - Felieton - Versus
SS-NG #32 Czerwiec 2005
86