Temat numeru - E3 - The Witcher / Dance Dance Revolution with Mario
SS-NG #32 Czerwiec 2005
49


REDAKCJA
    Porcja gorących zapowiedzi z E3.
  The WitcherTrudno o tym świetnie się zapowiadającym projekcie powiedzieć tylko parę słów, jednakże spróbuje, ale obiecuję wrócić do tematu w którymś z najbliższych numerów SS-NG.Dzisiaj skupimy się na tym, jakie postępy poczyniono od ubiegłego roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowano grę o nazwie "THE WITCHER". Większość z osób, które miały przyjemność obejrzeć grę w akcji, twierdzi, że postępy są olbrzymie. Na E3 zaprezentowano Wiedźmina (w tej roli: G. Z Rivii ;)) w podziemnych labiryntach, śledzącego pewną obrzydliwą kreaturę.W tym roku, CD Projekt Red Studio skupiło się na prezentacji efektów pogodowych, oraz skutków działania różnych mikstur, tak więc nasz bohater widzi świat zarówno na czarno-biało jak i w sposób znany nam z noktowizorów. Podobno efekty są olśniewające, a efekty najprawdopodobniej zobaczymy już wkrótce.Pewnie już w dniu premier tegoż numeru SS-NG będzie dostępny filmik z tej prezentacji, co na pewno pozwoli nam zobaczyć prawdziwy obraz świata Andrzeja Sapkowskiego. Każdy szanujący się fan cRPGów w Polsce śledzi prace nad grą, więc tylko z dziennikarskiego obowiązku wspomnę, że w grze będziemy prowadzić znanego nam wszystkim wiedźmina, który po ciężkiej ranie (phi, niby że śmiertelna?) stracił swe siły i będzie potrzebował czasu aby je odzyskać.
Jak narazie, reakcje są bardzo dobre i szykuje się nam wielki hit dla dorosłych i dojrzałych graczy... Na to właśnie czekamy od czasów Fallouta.

Szymon "LooZ" Janus
  Dance Dance Revolution with MarioNo nie, panom z Nintendo już zupełnie odbiło. O ile pierwszy DDR to jeszcze była w miarę zabawna perwersja, o tyle te wszystkie następne gry to już przesada. No, ale taka jest prawda - Mario, ulubiony hydraulik wszystkich ludzi z pokolenia lat '70, będzie tańcował na ekranie wypełnionym grzybami (może to wszystko wyjaśnia? ;) ), żółwikami i innymi pot-forkami.Idei gry chyba nie trzeba wyjaśniać. Do tego tło muzyczne ma być remiksami starych kawałków z Super Mario 64, i Super Mario Sunshine. To, co od razu rzuciło się w oczy, to fakt, że DDRwM brakuje tej grywalności, jakiej dostarczają inne gry z serii DDR (chociaż nie wiem, jak to możliwe).Grać będzie można w dwóch trybach - Free Mode i Mush Mode. Oba tryby można było sprawdzić na targach przy stanowisku Nintendo, co też w odwadze swej i poświęceniu zrobiłem. Free Mode pozwala na tańcowanie do dowolnego utworu bez nacisku na jakość twoich wygibasów.Mush Mode'a niestety nie udało mi się już sprawdzić, bo zostałem brutalnie wygoniony ze stanowiska przez innych fanów DDR (Z okrzykami "You suck!", "Sucker!", "Lame!" itp. ;) ), a to przez fakt, że zająłem ostatnie miejsce w skali DDR, tj. F. Gra zawiera też kilkanaście mini-gier, z których mi osobiście podobał się re-make klasycznego Whack-a-Rat.
Michał "Xtense" Stopa
Temat numeru - E3 - The Witcher / Dance Dance Revolution with Mario
SS-NG #32 Czerwiec 2005
49