Informacje - PRENUMERATA
SS-NG #32 Czerwiec 2005
92


REDAKCJA
  NA CZYM POLEGA PRENUMERATA?


Prenumerata to zapisanie Twojego adresu e-mail (w postaci [email protected], np. [email protected]) do naszej bazy. Dzięki temu wprost na Twoją skrzynkę będziemy wysyłać informację o pojawieniu się numeru na serwerze, wraz ze spisem treści i linkiem do wersji online, normal, oraz full. Pamiętaj, że nie wysyłamy magazynu na skrzynkę - masz pewność, że nie zostanie ona zapchana. Sam wybierasz, czy pobierzesz wersję magazynu normal (bez powiększanych screenów) z powiększanymi screenami (full), czy chcesz przeglądać zina bezpośrednio na serwerze (online, w wersji FULL).

  Jakie korzyści płyną z prenumeraty?


Prenumerata to pewność, że nie ominiesz żadnego numeru naszego magazynu i jako pierwszy zostaniesz poinformowany o jego wydaniu (generalnie na dzień przed ogólnopolską premierą). Organizujemy także konkursy, w których mogą brać udział TYLKO prenumeratorzy.


  JAK ZOSTAĆ PRENUMERATOREM?


Do tego celu udostępniliśmy formularz.
Znajduje się on na każdej podstronie serwisu pod adresem www.ss-ng.pl. Aby zostać prenumeratorem należy wpisać adres e-mail, a następnie wcisnąć przycisk "dodaj". Po tej procedurze powinno pojawić się ogłoszenie końcowe. Na dopisany e-mail zostanie wysłana odpowiednia informacja, zawierająca link aktywujący, który należy klinkać . To zabezpiecza przed nieupoważnionym dodawaniem Waszych adresów do bazy.Czy można zrezygnować z prenumeraty?
Oczywiście. Wystarczy kliknąć link, który znajduje się w każdym wysyłanym e-mailu.

  Informacje końcowe


Magazyn Internetowy SS-NG jest jednym z największych magazynów poświęconych grom i sprawom okołogrowym w Polsce. Magazyn wydawany jest w 2 wersjach - full (z powiększanymi screenami), oraz normal (tylko screeny normalnej wielkości). Na serwerze w online, dostępna jest wersja FULL magazynu.
Informacje - PRENUMERATA
SS-NG #32 Czerwiec 2005
92