Informacje - Współpraca z magazynem
SS-NG #32 Czerwiec 2005
93


REDAKCJA
  I. WSPÓŁPRACA Z DYSTRYBUTORAMI I PRODUCENTAMI SPRZĘTU
Elektroniczny magazyn SS-NG oferuje współpracę sklepom oraz dystrybutorom w zakresie recenzowania oraz testowania ich asortymentu, włączając w niego gry komputerowe, oprogramowanie, sprzęt komputerowy (podzespoły) itp... Zainteresowanych taką formą współpracy prosimy o kontak z PR-Managerem SS-NG pod adresem [email protected]

Każda oferta rozpatrywana jest indywidualnie.

Zainteresowanym udostępniamy statystyki serwisu. Struktura czytelników zostanie niedługo zamieszczona na serwisie.
  II. WSPÓŁPRACA ZE STRONAMI I SERWISAMI  Co powinienem zrobic?


Na stronie zamieszczasz nasz button (kod poniżej) oraz informację o każdym najnowszym numerze SS-NG, którą odpowiednia osoba zajmująca się stroną otrzymywać będzie drogą mailową.

  Co otrzymuje w zamian?


W zamian w SS-NG oferuje mniejszym stronom umieszczenie linka w dziale "współpracownicy" na serwisie:

strona ze współpracą na serwisie
- wspolpracownicy.php

Większym stronom posiadającym sporą ilośc odwiedzin oferujemy zamieszczenie butona w magazynie oraz na serwisie w dziale współpraca:

strona ze współpracą na serwisie
- wspolpracownicy.php
strona ze współpracą w magazynie
- http://ssng.insideearth.de/ss-ng30/ss-ng30/60a.html

Jest to gwarancja, że reklama wyeksponowana będzie wewnątrz magazynu (zarówno w wersji online i offline) przez cały czas trwania współpracy. Jest to więc reklama stała, dostępna przez 365 dni w roku. Będzie ona docierała do około 10 000 czytelników miesięcznie, zaś za pośrednictwem cover cd, na których umieszczane jest SS-NG, do prawie kilkudziesięciu tysiecy potencjalnych odbiorców.

Strony które posiadają butona w magazynie oraz na serwisie, otrzymują możliwośc wyeksponowania butona w menu magazynu oraz na stronie głównej ss-ng.pl:

banery w menu magazynu
- http://ssng.insideearth.de/ss-ng30/ss-ng30/01.html
butony na stronie głównej ss-ng.pl
-

Dotyczy to serwisów które szczególnie wyróżniają się ilością odwiedzin, bądź współpracują z nami w szerszym zakresie.Zainteresowanych taką formą współpracy prosimy o kontak z PR-Managerem SS-NG pod adresem [email protected]

Zapraszamy do współpracy z magazynem.
Informacje - Współpraca z magazynem
SS-NG #32 Czerwiec 2005
93